Netwerk Geriatrie Fysiotherapie Zwolle

De geriatriefysiotherapeut is gespecialiseerd in het behandelen van kwetsbare ouderen en cliënten/patiënten met een hoge (biologische) leeftijd die te maken hebben met complexe gezondheidsproblematiek.

Daarnaast is de geriatriefysiotherapeut opgeleid patiënten te behandelen die tengevolge van een CVA, dementie, de ziekte van Parkinson, een heupfractuur, of door een ziekenhuisopname, hun ADL zelfstandigheid dreigen te verliezen.

De geriatriefysiotherapeut werkt bij deze doelgroep vanuit zijn specifieke kennis en kunde.
De fysiotherapie bestaat met name uit oefentherapie en advisering, en is gericht op het herwinnen en het behouden van ADL zelfstandigheid en het zo goed mogelijk om leren gaan met ontstane beperkingen.

De geriatriefysiotherapeut adviseert en begeleidt tevens gezinsleden, mantelzorgers en verzorgenden van een patiënt.
Het advies kan betrekking hebben op de gevolgen en de prognose van verschillende ziektebeelden, het voorkomen van valincidenten, het maken van transfers, het gebruik van (loop) hulpmiddelen en het uitvoeren van dagelijkse handelingen.

Geriatriefysiotherapeuten zijn werkzaam in de eerste lijn, in verpleeg- en verzorgingshuizen, revalidatiecentra en (academische) ziekenhuizen.

Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met info@netwerkgeriatrie-fysiotherapiezwolle.nl, vul het formulier onderaan deze pagina in of bezoek onze Facebook-pagina.

Leden Netwerk Geriatriefysiotherapie Zwolle:

 

Mathanja Nijenhuis
Emailadres: m.nijenhuis@zgijv.nl  Website: www.zgijv.nl
Zonnehuis Groep IJsselvecht, Nijenhuislaan 175, 8043WB Zwolle (Stadshagen)
038 – 457 43 21

Jan Buning
Emailadres: j.buning@zgijv.nl  Website: www.zgijv.nl
Zonnehuis Groep IJsselvecht, Nijenhuislaan 175, 8043WB Zwolle (Stadshagen)
038 – 457 43 21

Josine van Hulzen
Emailadres: jjansman@fysiomobilae.nl  Website: www.fysiomobilae.nl
Fysiomobilae, Hyacintstraat 57, 8013XX Zwolle (Assendorp, Pierik, Wipstrik)
038 – 421 64 54

Christian Kersten
Emailadres: info@fysio-zwollezuid.nl  Website: www.fysio-zwollezuid.nl
Fysiotherapie Kersten, Patriottenlaan 3, 8014XP Zwolle (Zwolle-Zuid)
038 – 460 70 05

Marja Honing
Emailadres: marja@zwollefysio.nl  Website: www.zwollefysio.nl
Fysiotherapie Dieze-Oost, Zerboltstraat 61-C, 8022RW Zwolle (Dieze Oost, Wipstrik)
038 – 454 62 21

Andre Slotman
Emailadres: a.slotman@dedobbe.nl  Website: www.dedobbe.nl
Fysiotherapie De Dobbe, Dobbe 21, 8032JW Zwolle (AA-landen, Holtenbroek)
038 – 454 15 11

Nancy Flores
Emailadres: n.flores@dedobbe.nl  Website: www.dedobbe.nl
Fysiotherapie De Dobbe, locatie Havezathe, Dobbe 21, 8032JW Zwolle (AA-landen)
038 – 454 15 11

Sylvia Beets
Emailadres: sylvia@topfit-fysiotherapie.nl  Website: www.topfit-fysiotherapie.nl
Topfit-fysiotherapie Centrum Schelle, Forelkolk 45, 8017PM Zwolle (Zwolle-Zuid)
038 – 303 10 10

Arjanne ten Voorde
Emailadres: a.tenvoorde@hetzand.nl  Website: www.hetzand.nl
Zorgspectrum Het Zand, locatie Zandhove, Hollewandsweg 17, 8014BE Zwolle (Zwolle-Zuid)
038 – 468 77 66

Rijkel Koiter
Emailadres: info@fysiotherapieberkum.nl  Website: www.fysiotherapieberkum.nl
Fysiotherapie Berkum, Erasmuslaan 50-6, 8024CS Zwolle (Berkum, Wijthem)
038 – 454 47 62

Ank Mollema
Emailadres: a.mollema@vogellanden.nl  Website: www.vogellanden.nl
De Vogellanden, Centrum voor Revalidatie Zwolle
Hyacinthstraat 66a, 8013XZ Zwolle
038 – 498 13 33

Jolanda Diks
Emailadres: joladiks@gmail.com  Website: www.isala.nl/fysiotherapie
Isala, Dr. van Heesweg 2, 8025AB Zwolle
038 – 424 23 05

Merdi van Essen
Emailadres: merdi@fysioheerde.nl  Website: www.fysioheerde.nl
Brinklaan 15, 8181EA Heerde
0578 – 696 363

Annemiek Pappot
Emailadres: a.pappot@ijsselheem.nl  Website: www.ijsselheem.nl
Dr. Van Heesweg 2, 8025AB Zwolle
038 – 426 37 00

Milly Pastor
Emailadres: m.pastor@ijsselheem.nl  Website: www.ijsselheem.nl
IJsselheem, locatie Maarlenhof
Slenkstraat 14, 8271TB IJsselmuiden

Trynke Seubers
Emailadres: t.seubers@fysiotherapiedalfsen.nl
Hilde Jansen
Emailadres: h.jansen@fysiotherapiedalfsen.nl  Website: www.fysiotherapiedalfsen.nl
Fysiotherapie Dalfsen
Pleijendal 89, 7721DW Dalfsen
0529 – 431 609

Susan Gossink
Emailadres: susan@fysionieuwleusen.nl  Website: www.fysionieuwleusen.nl
Fysio Vechtdal
Omloop 24, 7711XD Nieuwleusen
0529 – 482 085

Jolanda Drewes Website: www.fysiodomus.nl
Emailadres: info@fysiodomus.nl
Fysio Domus
Oude Kerkweg 36, 8051KX Hattem
06 – 4475 6211

Marijn Slotman
Emailadres: m.slotman@fysiotherapiesalland.nl  Website: www.fysiotherapiesalland.nl
Fysiotherapie Salland
8101EN Raalte
0572 – 351 040

Anouk Nijlant
Emailadres: praktijk@fysiotherapie-wijhe.nl  Website: www.fysiotherapie-wijhe.nl
Fysiotherapeutisch Centrum Wijhe
Raadhuisplein 2-2, 8131BN Wijhe
0570 – 714 512

Nancy Flores
Emailadres: n.flores@fysio-ommen.nl  Website: www.fysio-ommen.nl
Fysiotherapie de Carroussel
Carrousselplein 8, 7731EG Ommen
0529 – 451 853

Irma Bol
Emailadres: i.bol@goedzorgfysiotherapie.nl  Website: www.goedzorgfysiotherapie.nl
Goedzorg Fysiotherapie
Laanzicht 5, 8271JZ IJsselmuiden
038 – 33 11 350

 

Formulier voor informatie-aanvraag