Netwerk Geriatrie Fysiotherapie Zwolle


De geriatriefysiotherapeut is gespecialiseerd in het behandelen van kwetsbare ouderen en cliënten/patiënten met een hoge (biologische) leeftijd die te maken hebben met complexe gezondheidsproblematiek.

Daarnaast is de geriatriefysiotherapeut opgeleid patiënten te behandelen die tengevolge van een CVA, dementie, de ziekte van Parkinson, een heupfractuur, of door een ziekenhuisopname, hun ADL zelfstandigheid dreigen te verliezen.

De geriatriefysiotherapeut werkt bij deze doelgroep vanuit zijn specifieke kennis en kunde.
De fysiotherapie bestaat met name uit oefentherapie en advisering, en is gericht op het herwinnen en het behouden van ADL zelfstandigheid en het zo goed mogelijk om leren gaan met ontstane beperkingen.

De geriatriefysiotherapeut adviseert en begeleidt tevens gezinsleden, mantelzorgers en verzorgenden van een patiënt.
Het advies kan betrekking hebben op de gevolgen en de prognose van verschillende ziektebeelden, het voorkomen van valincidenten, het maken van transfers, het gebruik van (loop) hulpmiddelen en het uitvoeren van dagelijkse handelingen.

Geriatriefysiotherapeuten zijn werkzaam in de eerste lijn, in verpleeg- en verzorgingshuizen, revalidatiecentra en (academische) ziekenhuizen.

Voor algemene informatie kunt u contact opnemen via email-adres; info@netwerkgeriatrie-fysiotherapiezwolle.nl, vul het formulier onderaan deze pagina in of bezoek onze Facebook-pagina.

Leden Netwerk Geriatriefysiotherapie Zwolle:

Mathanja Nijenhuis
Emailadres: m.nijenhuis@zgijv.nl Website: www.zgijv.nl
Zonnehuis Groep IJsselvecht, Nijenhuislaan 175, 8043WB Zwolle (Stadshagen)
038 – 457 43 21

Jan Buning
Emailadres: j.buning@zgijv.nl Website: www.zgijv.nl
Zonnehuis Groep IJsselvecht, Nijenhuislaan 175, 8043WB Zwolle (Stadshagen)
038 – 457 43 21

Josine van Hulzen
Emailadres: jjansman@fysiomobilae.nl Website: www.fysiomobilae.nl
Fysiomobilae, Hyacintstraat 57, 8013XX Zwolle (Assendorp, Pierik, Wipstrik)
038 – 421 64 54

Christian Kersten
Emailadres: info@fysiodoldebank.nl Website: www.fysiodoldebank.nl
Fysiocentrum d’Olde Bank, H.G.D. Cramerstraat 11, 8191 AW Wapenveld
038 – 447 75 88

Marja Honing
Emailadres: marja@zwollefysio.nl Website: www.zwollefysio.nl
Fysiotherapie Dieze-Oost, Zerboltstraat 61-C, 8022RW Zwolle (Dieze Oost, Wipstrik)
038 – 454 62 21

Andre Slotman
Emailadres: a.slotman@dedobbe.nl Website: www.dedobbe.nl
Fysiotherapie De Dobbe, Dobbe 21, 8032JW Zwolle (AA-landen, Holtenbroek)
038 – 454 15 11

Nancy Flores
Emailadres: nflores@fysiotherapieholtenbroek.nl
Website: www.fysiotherapieholtenbroek.nl
Fysiotherapie Holtenbroek, Haydnstraat 4, 8031 AZ Zwolle
038 – 454 55 55

Sylvia Beets
Emailadres: sylvia@topfit-fysiotherapie.nl Website: www.topfit-fysiotherapie.nl
Topfit-fysiotherapie Lokatie Schelle, Forelkolk 55, 8017PM Zwolle (Zwolle-Zuid)
088 – 171 90 00

Arjanne ten Voorde
Emailadres: a.tenvoorde@hetzand.nl Website: www.hetzand.nl
Zorgspectrum Het Zand, locatie Zandhove, Hollewandsweg 17, 8014BE Zwolle (Zwolle-Zuid)
038 – 468 77 66

Rijkel Koiter
Emailadres: info@fysiotherapieberkum.nl Website: www.fysiotherapieberkum.nl
Fysiotherapie Berkum, Erasmuslaan 50-6, 8024CS Zwolle (Berkum, Wijthem)
038 – 454 47 62

Ank Mollema
Emailadres: a.mollema@vogellanden.nl Website: www.vogellanden.nl
De Vogellanden, Centrum voor Revalidatie Zwolle
Hyacinthstraat 66a, 8013XZ Zwolle
038 – 498 13 33

Jolanda Diks
Emailadres: joladiks@gmail.com Website: www.isala.nl/fysiotherapie
Isala, Dr. van Heesweg 2, 8025AB Zwolle
038 – 424 23 05

Merdi van Essen
Emailadres: merdi@fysioheerde.nl Website: www.fysioheerde.nl
Brinklaan 15, 8181EA Heerde
0578 – 696 363

Annemiek Pappot
Emailadres: a.pappot@ijsselheem.nl Website: www.ijsselheem.nl
Revalidatiecentrum IJsselheem Lokatie Isala V2.6
Dr. Van Heesweg 2, 8025AB Zwolle
038 – 426 37 00

Mirjan van Gelder
Emailadres: mi.van.gelder@isala.nl Website: www.isala.nl/fysiotherapie
Isala, Dr. van Heesweg 2, 8025AB Zwolle
038 – 424 23 05

Hilde Jansen
Emailadres: h.jansen@fysiotherapiedalfsen.nl Website: www.fysiotherapiedalfsen.nl
Fysiotherapie Dalfsen
Pleijendal 89-91, 7721DW Dalfsen
0529 – 431 609

Susan Gossink
Emailadres: susan@fysiovechtdal.nl Website: www.fysiovechtdal.com
Fysio Vechtdal Nieuwleusen
Omloop 24, 7711XD Nieuwleusen
0529 – 482 085

Jolanda Drewes Website: www.fysiodomus.nl
Emailadres: info@fysiodomus.nl
Fysio Domus
Oude Kerkweg 36, 8051KX Hattem
06 – 4475 6211

Sven van der Meer
Emailadres: sven@fytac.nl Website: www.fytac.nl
Fytac,, de Kampen 2, 7943HE Meppel
0522 – 261 688

Anouk Nijlant
Emailadres: praktijk@fysiotherapie-wijhe.nl Website: www.fysiotherapie-wijhe.nl
Fysiotherapeutisch Centrum Wijhe
Raadhuisplein 2-2, 8131BN Wijhe
0570 – 714 512

Karin Sluiter
Emailadres: k.sluiter@dedobbe.nl Website: www.dedobbe.nl
Fysiotherapie de Dobbe
Dobbe 21, 8032JW Zwolle
038 – 45 41 511

Irma Bol
Emailadres: i.bol@goedzorgfysiotherapie.nl Website: www.goedzorgfysiotherapie.nl
Goedzorg Fysiotherapie
Laanzicht 5, 8271JZ IJsselmuiden
038 – 33 11 350

Petra Huijser van Reenen
E-mailadres: p.huijser.van.reenen@fysiozwolle.nl Website: www.fysiozwolle.nl
FysioZwolle
van der Heydenstraat 6-1, 8014 ZZ Zwolle
038 – 465 4000

Trynke Seubers
Emailadres: trynke@fytac.nl Website: www.fytac.nl
Fytac, de Kampen 2 7943HE Meppel
0522 – 261 688

Annet Schinkel
Emailadres: annet@fysiodecommissaris.nl Website: www.fysiodecommissaris.nl
Fysio de Commissaris
Commissaris de Vos van Steenwijklaan 2, 7942XK Meppel
0522 – 255 555

Formulier voor informatie-aanvraag